Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Charytatywne Zawody Karpiowe Karpiarze dla Kacperka

Aktualności | 2014-03-21 | Publikujący: Koło PZW nr 126 Odra


Informujemy, że w dniach 11 – 13.04.2014 na Łowisku Licencyjnym „Sazan” rozegrane zostaną Charytatywne Zawody Karpiowe „Karpiarze dla Kacperka” na rzecz rehabilitacji Kacperka.

 

 

 

 

W związku z powyższym na czas rozgrywania zawodów łowisko będzie niedostępne dla osób nie biorących udziału w zawodach.

Organizatorem zawodów jest portal karpiowy  www.KarpKlub.pl

Kacperek do grudnia 2013 roku był zdrowym, pełnosprawnym 4,5 letnim chłopcem. Niestety podczas Świąt Bożego Narodzenia został skatowany przez swojego oprawcę - konkubenta matki, który brutalnie chłopca pobił oraz rzucał nim o ścianę. Jego matka i babcia również biły chłopca i się znęcały nad nim. W wyniku pobicia Kacperek  doznał ciężkiego urazu czaszkowo-mózgowego, krwawienia śródczaszkowego oraz wielomiejscowych urazów, stłuczenia płuc oraz niewydolności oddechowo-krążeniowej. Obrażenia te spowodowały czterokończynowe porażenie spastyczne, dziecko nie mówi, nie widzi. Przez długie lata będzie wymagał intensywnej rehabilitacji a także wsparcia w zaopatrywaniu w specjalistyczne sprzęty i środki higieniczno-pielęgnacyjne. 

Dzięki ludziom o Wielkich Sercach, w kraju i za granicą, którzy włączyli się do akcji pomocy dla Kacperka można było zabezpieczyć potrzeby materialne chłopca na kilka miesięcy.

Kacperek obecnie przebywa na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II w Katowicach.

Pokażmy, że my również jesteśmy Ludźmi o Wielkich Sercach i pomóżmy Kacperkowi!

Wszelkie informacje na temat zawodów na stronie www.KarpKlub.pl

 

                   

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.